Kde koupit Penny board?

penny-boardyO longboardech už jste možná slyšeli, a nejspíš to pro vás byla novinka, která vám pořádně zamotala hlavu. Ale nekončí to jen u názvu longboard.

Existuje také další varianta skateboardu, v tomto případě spíše odnož longboardu, které se říká Penny board, a jejíž účelem je být skladnější variantou klasického longboardu při zachování pokud možno stejných jízdních vlastností.

Rozdíly jsou tak pouze v kompaktnosti, a také v použitých materiálech, které jsou u pennyboardu mírně odlišné.

header-slide1

Další prodejci skateboardů ve stylu Penny boardů:

Pokud se vám penny board zalíbil a myslíte si, že by to mohlo být pro vás to pravé, určitě také přemýšlíte nad tím, kde takový penny board pořídit. U nás zatím čistokrevný pennyboard na mnoha místech neseženete, a tak často nemáte jinou možnost, než hledat na zahraničních trzích. Přesto ale nic nedáte za to, když obejdete pár obchodů se skateboardy ve vašem okolí.

 

Pokud ale takové štěstí mít nebudete, a nechcete se svého vysněného pennyboardu vzdát, nezbývá vám, než zamířit do zahraničí. Asi málokdo by jel do ciziny jen kvůli pennyboardu osobně, ale existuje mnoho variant nákupu přes internet.

Podívat se můžete například na aukční portál ebay.com, na kterém často najdete úplně nové věci. Mnoho prodejců prodává právě na aukčních portálech, nejčastěji na ebay. Pozor ale dávejte na poštovné, aby nebylo neúměrně drahé, a také na to, jestli vůbec daný prodejce zasílá do zahraničí.

Dobrou možností může být i čínský internetový obchod Aliexpress, přes který se dá sehnat prakticky cokoliv, včetně long a pennyboardů. Zde ale pozor na delší dodací lhůty. A pokud by se vám ani tak nic nelíbilo, tak samozřejmostí je možnost podívat se přímo na stránky výrobců Pennyboardů. Často buď sami provozují eshop, nebo můžete najít odkaz na eshop jiný.

Internetové obchody s originál Penny boardy: